Videa

WS Jóga a čakrální systém pohledem fyzioterapeuta
test
Danča + Terka 4h 38min
7.5.2021 (Fri) 800 Kč
WS Začni s jógou zdravě pohledem fyzioterapeuta
test
Danča + Terka 4h 13min
2.5.2021 (Sun) 800 Kč
Vinyasa zdravě #256
test
Danča 1h 35min
29.4.2021 (Thu) 100 Kč
WS Ajurvéda a funkční pohyb
test
Danča + Michal 5h 32min
18.4.2021 (Sun) 1000 Kč
  • 1,5 hod přednáška - Funkční pohyb.
    Vede Mgr. Michal Elčkner.
  • 1,5 hod přednáška - Základy ajurvédy a dóšického nastavení.
    Vede Mgr. Dana Čechmanová
  • 1,5 hod ukázková lekce - Cvičení tři dóš (váta, pitta, kapha).
  • Zásobník cviků.
WS Jógové pozice zdravě z podledu fyzioterapeuta 3
test
Danča + Terka 4h 9min
2.4.2021 (Fri) 800 Kč
Čakra jóga #235
test
Danča 1h 26min
29.3.2021 (Mon) 100 Kč
Vinyasa zdravě #233
test
Danča 1h 36min
25.3.2021 (Thu) 100 Kč
Vinyasa zdravě #229
test
Danča 1h 35min
21.3.2021 (Sun) 100 Kč
Vinyasa zdravě #228
test
Danča 1h 26min
18.3.2021 (Thu) 100 Kč
Vinyasa zdravě #223
test
Danča 1h 29min
11.3.2021 (Thu) 100 Kč
Vinyasa zdravě #219
test
Danča 1h 37min
7.3.2021 (Sun) 100 Kč
WS Jógové pozice zdravě z podledu fyzioterapeuta 2
test
Danča + Terka 2h 37min
6.3.2021 (Sat) 700 Kč
Vinyasa zdravě #217
test
Danča 1h 38min
4.3.2021 (Thu) 100 Kč
Vinyasa zdravě #212
test
Danča 1h 42min
21.2.2021 (Sun) 100 Kč
Vinyasa zdravě #210
test
Danča 1h 29min
18.2.2021 (Thu) 100 Kč
Vinyasa zdravě #204
test
Danča 1h 42min
11.2.2021 (Thu) 0 Kč
Vinyasa zdravě #199
test
Danča 1h 37min
7.2.2021 (Sun) 100 Kč
WS HSS a jógové pozice zdravě z pohledu fyzioterapeuta
test
Danča + Terka 4h 1min
6.2.2021 (Sat) 700 Kč
Vinyasa zdravě #197
test
Danča 1h 44min
4.2.2021 (Thu) 100 Kč
Vinyasa zdravě #190
test
Danča 1h 45min
28.1.2021 (Thu) 100 Kč
Vinyasa zdravě #187
test
Danča 1h 50min
23.1.2021 (Sat) 100 Kč
Vinyasa zdravě #185
test
Danča 1h 46min
21.1.2021 (Thu) 100 Kč
Vinyasa zdravě #179
test
Danča 1h 57min
16.1.2021 (Sat) 100 Kč
Vinyasa zdravě #178
test
Danča 1h 43min
14.1.2021 (Thu) 100 Kč
Vinyasa zdravě #173
test
Danča 1h 44min
10.1.2021 (Sun) 100 Kč
Vinyasa zdravě #170
test
Danča 1h 48min
7.1.2021 (Thu) 100 Kč
Vinyasa zdravě #165
test
Danča 1h 45min
3.1.2021 (Sun) 100 Kč
Vinyasa zdravě #163
test
Danča 1h 37min
1.1.2021 (Fri) 100 Kč
Vinyasa zdravě #160
test
Danča 1h 34min
29.12.2020 (Tue) 100 Kč
Vinyasa zdravě #159
test
Danča 1h 41min
26.12.2020 (Sat) 100 Kč
Vinyasa zdravě #155
test
Danča 1h 41min
20.12.2020 (Sun) 100 Kč
Vinyasa zdravě #150
test
Danča 1h 27min
15.12.2020 (Tue) 100 Kč
Vinyasa zdravě #145
test
Danča 1h 35min
10.12.2020 (Thu) 100 Kč
Vinyasa zdravě #139
test
Danča 1h 38min
6.12.2020 (Sun) 100 Kč
Čakra jóga #136
test
Danča 1h 34min
3.12.2020 (Thu) 100 Kč
WS Jógové pozice zdravě z pohledu fyzioterapeuta
test
Danča + Terka 3h 12min
29.11.2020 (Sun) 600 Kč
Vinyasa zdravě #130
test
Danča 1h 41min
28.11.2020 (Sat) 100 Kč
Jóga zdravě - Pata
test
Danča 1h 38min
26.11.2020 (Thu) 150 Kč
Jóga zdravě - Iliopsoat
test
Danča 1h 48min
19.11.2020 (Thu) 150 Kč
Vinyasa zdravě #115
test
Danča 1h 33min
17.11.2020 (Tue) 100 Kč
Vinyasa zdravě #111
test
Danča 1h 47min
15.11.2020 (Sun) 100 Kč
Vinyasa zdravě #110
test
Danča 1h 47min
14.11.2020 (Sat) 150 Kč
Jóga zdravě - Ruka
test
Danča 1h 30min
12.11.2020 (Thu) 150 Kč
Jóga z pohledu fyzioterapeuta: Mandibulární kloub,
test
Danča + Terka 1h 52min
8.11.2020 (Sun) 250 Kč
Vinyasa zdravě #102
test
Danča 1h 42min
8.11.2020 (Sun) 100 Kč
Vinyasa zdravě #101
test
Danča 1h 32min
7.11.2020 (Sat) 100 Kč
Vinyasa zdravě #98
test
Danča 1h 37min
5.11.2020 (Thu) 100 Kč
Zdravá strava III.
test
Danča + Peťa 1h 54min
3.11.2020 (Tue) 200 Kč
Vinyasa zdravě #92
test
Danča 1h 40min
1.11.2020 (Sun) 100 Kč
Vinyasa zdravě #91
test
Danča 1h 40min
31.10.2020 (Sat) 100 Kč
Vinyasa zdravě #88
test
Danča 1h 32min
29.10.2020 (Thu) 100 Kč
Vinyasa zdravě #82
test
Danča 1h 26min
25.10.2020 (Sun) 100 Kč
Vinyasa zdravě #81
test
Danča 1h 31min
24.10.2020 (Sat) 100 Kč
Vinyasa zdravě #78
test
Danča 1h 24min
21.10.2020 (Wed) 100 Kč
Vinyasa zdravě #73
test
Danča 1h 17min
18.10.2020 (Sun) 100 Kč
Vinyasa zdravě #72
test
Danča 1h 43min
17.10.2020 (Sat) 100 Kč
Vinyasa zdravě #67
test
Danča 1h 39min
12.10.2020 (Mon) 100 Kč
Vinyasa zdravě #65
test
Danča 1h 39min
11.10.2020 (Sun) 100 Kč
#003 Rychle a zdravě
test
Danča 30min
10.7.2020 (Fri) 75 Kč
#002 Vinyasa zdravě
test
Danča 1h 23min
22.6.2020 (Mon) 90 Kč
#001 Vinyasa zdravě
test
Danča 1h 6min
28.5.2020 (Thu) 90 Kč
Vinyasa zdravě #61
test
Danča 1h 17min
19.5.2020 (Tue) 90 Kč
Vinyasa zdravě #59
test
Danča 1h 11min
14.5.2020 (Thu) 90 Kč
Vinyasa zdravě #58
test
Danča 1h 19min
12.5.2020 (Tue) 90 Kč
Studijní páteček: Ploténka
test
Danča 1h 46min
8.5.2020 (Fri) 200 Kč
Vinyasa zdravě #53
test
Danča 1h 34min
6.5.2020 (Wed) 90 Kč
Studijní páteček: Hallux Rigidus atd.
test
Danča 1h 40min
1.5.2020 (Fri) 200 Kč
Vinyasa zdravě #42
test
Danča 1h 43min
25.4.2020 (Sat) 90 Kč
Studijní páteček: Manžeta ramenního kloubu
test
Danča 1h 49min
24.4.2020 (Fri) 200 Kč
Vinyasa zdravě #39
test
Danča 1h 43min
22.4.2020 (Wed) 90 Kč
Vinyasa zdravě #35
test
Danča 1h 37min
18.4.2020 (Sat) 90 Kč
Seniorem s radostí
test
Danča 46min
18.4.2020 (Sat) 90 Kč
Studijní páteček: "SI" kloub
test
Danča 1h 40min
17.4.2020 (Fri) 200 Kč
Vinyasa zdravě #28
test
Danča 1h 44min
11.4.2020 (Sat) 90 Kč
Studijní páteček: Jóga pro běžce, rovný předklon
test
Danča 1h 36min
10.4.2020 (Fri) 200 Kč
Vinyasa zdravě #25
test
Danča 1h 47min
8.4.2020 (Wed) 90 Kč
"Veselá" vinyasa #21: blok inspirace
test
Danča 7min
4.4.2020 (Sat) 50 Kč
"Veselá" vinyasa #21
test
Danča 1h 40min
4.4.2020 (Sat) 90 Kč
Studijní páteček: pranajáma+bránice, Hallux Valgus
test
Danča 1h 51min
3.4.2020 (Fri) 200 Kč
Vinyasa zdravě - ostřejší #17
test
Danča 2h 4min
31.3.2020 (Tue) 90 Kč
Vinyasa zdravě #16
test
Danča 1h 31min
30.3.2020 (Mon) 90 Kč
Studijní páteček: Diastáza, bránice, dech
test
Danča 1h 39min
27.3.2020 (Fri) 200 Kč
Vinyasa zdravě #10
test
Danča 1h 37min
24.3.2020 (Tue) 90 Kč
Vinyasa zdravě #07
test
Danča 2h 6min
21.3.2020 (Sat) 90 Kč
Studijní páteček
test
Danča 1h 59min
20.3.2020 (Fri) 200 Kč